رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوانسازی دست ها
#1
دست‌ها از اعضایی در بدن هستند که زنان بسیار به زیبایی آنها اهمیت می‌دهند. عوامل زیادی روی ظاهر آنها تأثیر دارند که مهم‌ترین آنها کار کردن زیاد و همچنین بالا رفتن سن است. چین و چروک‌ها در دست‌ها نیز مانند دیگر اعضای بدن بروز پیدا می‌کنند و از زیبایی آنها می‌کاهند. وقتی با بالا رفتن سن تغییراتی در صورت ایجاد می‌شود، بهتر است برای دست‌ها هم که بیشتر از دیگر اعضا در دید هستند فکر بشود تا این نا هماهنگی بر طرف شود.
به دنبال نارضایتی افراد پس از دیده شدن چین و چروک‌ها بوده است که پزشکان و متخصصان به فکر افتادند تا آنها را رفع کنند. با تزریق ژل و همچنین تزریق چربی می‌توان چین و چروک‌ها را از بین برد. ترزیق چربی شادابی و جوانی را به دست‌ها بر می‌گرداند.
تزریق چربی به دست چگونه انجام می‌شود؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از شیوه‌های بسیار کم خطر است به دلیل این که چربی از بدن خود فرد گرفته می‌شود و سپس به دست‌ها تزریق می‌شود. به تزریق چربی پیوند چربی هم می‌گویند. با این کار دو هدف را می‌توان دنبال کرد. می‌توان از چربی‌های قسمت‌های اضافی بدن مانند شکم یا ران به انتخاب خود بیمار برداشت و آن را به پشت دست تزریق کرد.
این تزریق چهار تا شش ماه ماندگار خواهد بود و پس از آن مجدد به ترمیم نیاز دارد. تزریق چربی در افراد با سن بالا که پوست آنها دچار شکنندگی و سالخوردگی است رایج‌تر است. یکی از مزایای تزریق چربی این است که هیچ عوارضی ندارد و افراد می‌توانند با خیال آسوده برای آن اقدام کنند.
افراد می‌توانند برای پر کردن خط‌های دست و از بین بردن چروک‌ها و نمای عروق از تزریق چربی استفاده کنند. پس از تزریق دست‌ها حالت برآمدگی پیدا می‌کنند و به طور هم زمان کار لیفت هم صورت می‌گیرد. پس از مدتی چربی کم کم جزء بافت بدن می‌شود و حالت عادی خود را پیدا می‌کند. چربی که به دست تزریق می‌شود می‌تواند در آنجا به عنوان یک بافت زنده به حیات خود ادامه دهد.
این تزریق دائمی است و بازگشتی ندارد و در چند مرحله صورت می‌گیرد. البته میزان چربی که قرار است در هر جلسه به پشت دست تزریق شود، به مقدار چربی که در بدن فرد وجود دارد نیز بستگی دارد. به طور معمول افراد چاق بیشتر از لاغرها چربی در بدن خود دارند. این تزریق برای کسانی که از ظاهر دستان خود ناراضی هستند روش بی خطر و خوبی است.
امضا royalsrg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان